Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

                                       DOUBLE APLHA COMBAT CLUB MICHALOVCE bol založený 12.12.2005 zakladajúcimi členmi :

 Ing. Gabriel Dobranský, Pavol Beca, Michal Hostovičák, Marek Soročina, Ing. Jozef Barna, Roman Kondáš, Igor Fehér, Ľubomír Luterán, Vladimír Hamadej, Matej Hamadej 

Klub bol založený na základe rastúcej popularity dynamickej streľby a snahou o napredovanie a zúčastňovanie sa na pretekoch L2 a L3 na mezdinárodnej scéne . Klub je registrovaný v SADS ktorá zastrešuje IPSC na Slovensku . Pred vznikom DACCM sme organizovali preteky pod hlavičkou dovtedy jediného klubu v Michalovciach, ktorý sa zaoberal streľbou z veľkorážnych pištolí a pušky KVVZ MI .

Postupne po vznikuk nového klubu sme začali budovať podmienky na tréning ako aj urporadúvanie súťaží pod SADS . Postupom času sme založili spolu s Prešovským Klubom CCC Prešov oblastnú ligu Šariš Zemplín ktorá sa strieľa dodnes a je čoraz populárnejšia medzi kvalitnými strelcami z celého Slovenska a Poľska . 

Náš klub je členom Klubu reprezentantov Klubov ktorý združuje reprezentantov materských klubov a tým reprezentujeme východné Slovensko spolu s ostatnými klubmi .

Klub momentálne organizuje niekoľko pištoľových , airsoftových ale aj puškových pretekov podľa mezdinárodných pravidiel IPSC , máme niekoľko vyškolených certifikovaných rozhodcov a podieľame sa na organizovaní pretekov nie len v Michalovciach ale aj v Prešove a Košiciach . 

                                                                                    Základnými princípmi dynamickej streľby sú:
                                                                                       PRESNOSŤ - RÝCHLOSŤ - SILA